Šťastných 10 – kdy se losuje, kontrola tiketu a jak vyhrát?

Online sázkové kanceláře

18+ značka

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Při pohledu na svět hazardních her a loterií nelze opomenout jednu z nejoblíbenějších her – Šťastných 10. Tato loterijní hra láká hráče svou možností vyhrát ohromné výhry a zažít jedinečné okamžiky napětí a radosti.

Loterie Šťastných 10 je ideální volbou pro ty, kteří hledají rychlou a vzrušující hru s milionovými výhrami. Losování v Sazce probíhá dvakrát denně, takže jsou dvě šance denně stát se milionářem.

Co přesně je hra Šťastných 10 a jak hra funguje? Kdy se losuje šťastných 10? Jak sázet?


Klíčové informace článku

 1. Loterijní hra Šťastných 10 je provozována společností Sazka a je jednou z nejoblíbenějších loterií v České republice.
 2. Výsledky losování: Výsledky losování jsou sledovány po celé České republice s napětím, jelikož nabízejí šanci na výhru jackpotu i menších nižších částek.
 3. Čas losování: Losování Šťastných 10 probíhá dvakrát denně – v poledne (12:00) a večer ve (20:00).
 4. Možnosti sázení: Hráči mohou vybrat až 10 čísel z rozmezí 1-80 a umístit je do čtyř sázkových sloupců. Dále si mohou zvolit výši sázky (od 10 Kč do 200 Kč).
 5. Kontrola tiketu: Výsledky se dají zkontrolovat online na webu Sazky, pomocí mobilní aplikace, na pobočce Sazky nebo v terminálu.
 6. Strategie hraní: I když neexistuje žádná zaručená strategie, hráči mohou zvážit počet čísel či analyzovat minulé výsledky.
 7. Zábava a zodpovědnost: Důležité je, aby hráči hráli zodpovědně a měli na paměti, že hra by měla být především zábavou.

Loterie Šťastných 10 – jak to funguje?

Hra Šťastných 10 je populární loterijní hra provozovaná společností Sazka, která má v České republice významné postavení. Její historie sahá až do 90. let minulého století, konkrétně do roku 1994 a od té doby se stala jednou z nejžádanějších loterií vedle Sportky a Euromilionů.

Při sázení a hraní hazardních her je důležité mít na paměti zásady zodpovědného hraní a rizika spojená s tímto typem zábavy. Nezodpovědné sázení může vést k finančním problémům, ztrátě kontroly a negativním dopadům na vaše zdraví a vztahy. Doporučujeme vždy hrát s rozmyslem a uvědomovat si své limity.

Výsledky losování Šťastných 10

Výsledky losování Šťastných 10 přináší vzrušení a naději na výhru hráčům po celé České republice. Během každého losování se vybírají náhodná čísla, na která hráči vsadili své sázky. S každým tahem je šance na výhru, ať už je to jackpot, vysoká či nižší výhra. Výsledky losování jsou sledovány s napětím hráči, kteří doufají, že jejich čísla budou mezi vylosovanými.

Například výsledky losování Šťastných 10 v Sazce jsou zveřejňovány po každém losování, které probíhá dvakrát denně: v poledne 12:00 a večer v 20:00. Na webu Sazky je možnost zkontrolovat tiket, zobrazit historii losování a nastavit si e-mailová upozornění na výhru. Další možnosti, jak získat výsledky Šťastných 10, zahrnují použití mobilní aplikace Sazky, návštěvu pobočky Sazky nebo vložení tiketu do terminálu Sazky.

Zajímavé informace o losovaných číslech ve hře Šťastných 10 u Sazky.

Kdy se losuje šťastných 10?

Dříve se muselo docházet do kamenných obchodů, když si člověk chtěl vsadit. Dnes už každý (18+) může sázet online z pohodlí domova.

A kdy se losuje šťastných 10?

Hra Sazka Šťastných 10 si získala popularitu mezi sázkaři hlavně díky častým losováním. Losování probíhají dvakrát denně – v poledne a večer. Hráči mají možnost vybírat z až 80 čísel, což přispívá ke vzrušení a variabilitě hry.

Loterie Šťastných 10 se losuje dvakrát denně:

 • V poledne (přijímání sázek do 12:00)
 • Večer (přijímání sázek do 20:00)

Losování probíhá ve Studiu Pokrok a záznam z něj je dostupný na internetu. A to je tedy odpověď na otázku kdy se losuje šťastných 10.

Součástí této loterie je také Šance milion s milionovým jackpotem a Královská hra (od roku 2006), která dramaticky zvyšuje výše případných výher a umožňuje hráčům vyhrát až 60 000 000 korun v jednom sloupci!

V loterii Sazka Šťastných 10 je celkem 93 možností získání výhry.

Šťastných 10 – večerní losování

Šťastných 10 – večerní losování obvykle probíhá stejným způsobem jako polední losování, s jediným rozdílem v čase, kdy probíhá. Nicméně některé herní společnosti mohou mít večerní losování spojené s různými bonusy, speciálními akcemi nebo vyššími jackpoty, aby přilákaly více hráčů.

Je tedy vhodné sledovat aktualizace a nabídky Šťastných 10 večerního losování, aby hráč mohl využít veškeré příležitosti k výhře.

Sazka šťastných 10 – výsledky a jak na to

Sázení v loterii Šťastných 10 je velmi snadné:

 1. Počet tipovaných čísel: Na tiketu se dá zaškrtnout v jednom sloupci až 10 čísel, z výběru od 1 do 80. Hráč si může vybrat čísla sám, nebo využít náhodný výběr.
 2. Určení počtu sázkových polí: Na jednom tiketu Šťastných 10 může hráč vsadit až do 4 sloupců.
 3. Volba počtu slosování: Hráč si může vybrat, zda chce vsadit na jedno losování (polední nebo večerní), nebo na více losování najednou.
 4. Volba výše sázky: Zvolit se dá od 10 Kč do 200 Kč. Při označení více polí se sázky sčítají do max. částky 200 Kč.
 5. Doplňkové hry: Součástí sázenky jsou i doplňkové hry (Šance milion a Královská hra).
 6. Ověření sázky: Před potvrzením sázky si hráč pečlivě zkontroluje, zda správně vybral čísla, počet sázkových polí a počet slosování.
 7. Potvrzení sázky: Sázku může hráč potvrdit online, na pobočce Sazky nebo v mobilní aplikaci Sazky.

Hráč má možnost uložit si svá oblíbená čísla pro budoucí sázení a také se zaregistrovat do Sazka Klubu, kde sbírá body za své sázky, které může později vyměnit za různé odměny. Dále má možnost využít automatického sázení, což mu umožní sázet automaticky na každé losování, aniž by musel každý tiket vyplňovat ručně.

V Sazce existuje několik možností jak zkontrolovat ve hře Sazka Šťastných 10 výsledky. Více informací v pokračování článku.

Sázecí tiket pro Šťastných 10 obsahující 4 sloupce a čísla od 1 do 80.

Šťastných deset – kontrola tiketu

Výše výhry závisí na počtu trefených čísel, které hráč správně vsadil ve vylosovaných číslech v konkrétním losování. Čím více čísel hráč trefí, tím vyšší částku vyhraje ve hře Šťastných 10. Kontrola tiketu a sledování výsledků je důležité i při vsazeních stále stejných čísel, protože výše výhry se mění s každým losováním; loterie Šťastných Deset nemá pevně stanovené výherní částky.

U Sazky je minimální sázka 10 korun, za kterou se dá vyhrát až 2 000 000 korun.

Existuje několik způsobů, jak udělat v loterii Sazka Šťastných 10, kontrolu tiketu:

Online:

 • Webová stránka Sazky: Pomocí čárového kódu na tiketu se dají výsledky najít na webových stránkách sazky.
 • Mobilní aplikace Sazky: Zkontrolovat tiket se dá také po stáhnutí aplikace sazky a po naskenování čárového kódu z tiketu.

Offline:

 • Pobočka Sazky: Na libovolné pobočce Sazky se dá požádat o kontrolu tiketu.
 • Terminál Sazky: Vložit tiket do terminálu Sazky a vybrat možnost Šťastných 10 – Kontrola tiketu.

Sazka terminál je tradičně označen symbolem společnosti Sazka, písmenkem S. V České republice jich existuje přes 7 000. Kde se nachází nejbližší licencovaný obchodník společnosti Sazka, je k dispozici v Sazka aplikaci. Šťastných 10 – kontrola tiketu se dá udělat i na všech pobočkách České pošty či supermarketech COOP a Tesco.

Pokud hráč má registrovaný účet na Sazce, je možné prohlédnout si historii sázek a výher na svém uživatelském profilu. Dále lze nastavit e-mailová upozornění na výhry.

Nejvýšší dosaženou výhrou bylo 50 000 000 Kč.

Další možnosti her Šťastných 10 v ČR

Někteří další provozovatelé v České republice, které nabízejí podobné loterijní hry jako Sazka Šťastných 10, mohou zahrnovat:

 1. Chance: Společnost Chance patří mezi jednoho z hlavních konkurentů Sazky a nabízí širokou škálu loterijních her včetně různých variant hry s podobným formátem jako Šťastných 10.
 2. Fortuna: Fortuna je další významný provozovatel hazardních her a sázkových kanceláří v České republice. Může nabízet vlastní varianty loterií, které mají podobný koncept jako hra Šťastných 10.
 3. Tipsport: Tipsport je další společnost specializující se na sázkové služby a hry. I oni mohou nabízet vlastní verze loterií, které by mohly být podobné hře Šťastných 10.

Je vždy důležité prověřit aktuální nabídku her u jednotlivých provozovatelů, protože se mohou lišit v závislosti na konkrétních podmínkách a nabídkách společnosti.

Další možností od společnosti Sazka je loterijní hra Extra Renta.

Tabulka výher šťastných 10

Tabulka výher Šťastných 10 poskytuje přehled o možných výhrách v závislosti na počtu správně uhodnutých čísel. Výše výher se může lišit v závislosti na pravidlech loterie a aktuálních podmínkách. Obvykle se v tabulce uvádějí výhry pro různé kombinace trefených čísel, s tím, že výhra roste s počtem správně uhodnutých čísel. Tato tabulka výher Šťastných 10 je klíčovým nástrojem pro hráče, kteří chtějí pochopit své šance na výhru a případné výhry v loterii Šťastných 10.

Šťastných 10 – jak vyhrát

Určení vítězných čísel v hře je plně založeno na náhodě a neexistují žádné spolehlivé strategie, které by mohly zaručit výhru ve hře Šťastných 10. Jak vyhrát je pak otázka na kterou se nelehce odpovídá. Nicméně existují určité faktory, které hráči mohou vzít v úvahu při sázení:

 1. Rozhodnutí o počtu čísel: Hráči mohou zvážit, jestli chtějí vsadit na více čísel s nižší šancí na výhru, nebo na méně čísel s vyšší šancí na výhru, ale s potenciálně vyšší výhrou.
 2. Analýza minulých výsledků: I když minulé výsledky nezaručují budoucí výsledky, někteří hráči si mohou prohlédnout historii výher a zvážit, která čísla byla nejčastěji vylosována.
 3. Vyhledávání „horkých“ a „studených“ čísel: Někteří hráči preferují sázet na „horká“ čísla, která byla nedávno vylosována, zatímco jiní hledají „studena“ čísla, která nebyla vylosována dlouhou dobu.
 4. Správa bankrollu: Důležité je pečlivě spravovat finanční prostředky a nevsázet více, než si můžete dovolit ztratit.
 5. Využití bonusů a akcí: Některé loterijní společnosti nabízejí bonusy a akce, které mohou zvýšit vaše šance na výhru nebo vám umožnit hrát za méně peněz.

Přestože tyto strategie nemohou zaručit vítězství, mohou hráčům pomoci lépe porozumět hře Šťastných 10 – jak vyhrát a jak se lépe orientovat v možnosti sázek. Vždy však platí, že hraní by mělo být zábavné a hráči by měli hrát zodpovědně.

Hra Šťastných 10 přináší hráčům možnost vyhrát atraktivní ceny. Ačkoli výhra závisí na náhodě, hráči si mohou užít napětí a vzrušení, které s sebou tato loterie nese. Díky různým strategiím sázek a sledování historie losování mohou hráči zkoušet různé přístupy ke zvýšení svých šancí na výhru. Důležité je však hrát zodpovědně a s rozmyslem.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Platí zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.

© 2024 VB.cz

Nakódoval Leoš Lang