Extra renta – tabulka výher, kontrola tiketu

Online sázkové kanceláře

18+ značka

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost.

Noční můry o tíživých starostí o splácení hypotéky, dluhů a běžných výdajů. Extra Renta Sazka je číselná loterie, která nabízí šanci vystoupit z kolotoče každodenních finančních starostí. Možnost získat měsíční rentu 100 000 Kč po dobu 20 let. To je hlavní výhra této loterie, která by umožnila výherci věnovat se tomu, co ho doopravdy baví.

Je důležité myslet na to, že loterie je založená na náhodě a pravděpodobnost výhry hlavní ceny není vysoká. Jaká je pravděpodobnost výhry? Jak zkontrolovat tiket? A jak funguje tabulka výher?


Klíčové informace článku

 • Extra Renta je číselná loterie od společnosti Sazka, nabízející možnost výhry: měsíční renta 100 000 nebo 200 000 Kč po dobu 20 let.
 • Losování probíhá dvakrát týdně, v pondělí a ve čtvrtek ve 20:00 hodin.
 • Hráči vybírají 7 čísel z rozmezí 1 až 33 a mohou vyplnit až 4 sloupce čísel.
 • Za jednorázovou sázku na jeden sloupec se platí 25 Kč, za dvojnásobnou rentu 200 000 Kč měsíčně se platí 50 Kč.
 • Výsledky losování jsou ihned zveřejněny na webových stránkách Sazky a v Sazka aplikaci.
 • Pravděpodobnost výhry je 1 : 6,9 vztahující se k jednomu tipovanému sloupci.
 • Sázení je možné provádět online pomocí aplikace nebo webových stránek, stejně jako na prodejních místech Sazky.
 • Riziko problematického hráčství je důležité brát vážně a hrát zodpovědně.

Extra renta – jaká je výhra?

Hra Extra Renta je velmi populární číselná loterie, kterou od roku 2021 nabízí společnost Sazka.

Hlavní výhrou je měsíční renta 100 000 Kč nebo 200 000 Kč v průběhu následujících 20 let. Celkem si tak vítěz přijde na 24 000 000 Kč, resp. 48 000 000 Kč. Stejně jako v další loterii u společnosti Sazka si může hráč vsadit i online z pohodlí domova.

Riziko problematického hráčství je skutečností, kterou je třeba brát vážně, a je důležité si uvědomit rizika při sázení a věnovat pozornost svému hráčskému chování.

Renta od Sazky

Jak hrát Rentu od Sazky?

Sázet můžete odkudkoliv pomocí aplikace nebo webových stránek. Sázet se dá také na prodejních místech Sazky.

3 Jednoduché kroky k vítězství

 1. Přihlásit se
 2. Vyplnit sázenku
 3. Podat sázenku

Hraní Extra Renty od Sazky je jednoduché. Stačí si vybrat 7 čísel z rozmezí 1 až 33. Hráč může vyplnit až 4 sloupce čísel.

Při vsazení se dá využít i náhodný tip. Šance na výhru je stejná jak když hráč zvolí vlastní čísla. V online Extra rentě při použití tlačítka „Doplnit náhodně“ se doplní buď všechny čísla v sloupci a nebo jen ty která chybí.

Dalším krokem je výběr dne kdy hráč chce hrát. Slosování probíhá dvakrát týdně, v pondělí a ve čtvrtek večer.

Sázku je možné uzavřít až na 8 slosování za sebou. Volba je mezi jednorázovou sázkou nebo předplatným, které se dá využít na několik slosování za sebou.

Sázka na jeden sloupec stojí 25 Kč, ale za 50 Kč je možné vyhrát dvojnásobnou rentu, tedy 200 000 Kč měsíčně.

Extra renta – tabulka výher

Výherní tiket potěší každého sázejícího. A co s vyhranými penězi?

Nižší výhry si lze nechat vyplatit u jakéhokoli licencovaného prodejce Sazky. Pokud byl vklad proveden přes Sazka aplikaci, výhra se automaticky připíše na herní účet.

Pokud hráč vyhraje hlavní cenu je nutné osobní setkání a domluvení schůzky v sídle Sazky v Praze. Termín je možné domluvit na telefonním čísle 266 12 12 66.

Výhru si lze vyplatit jednorázově nebo po dobu 20 let. V případě volby druhého způsobu bude zřízen účet u Komerční banky. Sazka sepíše protokol o vypořádání výhry a o nic dalšího se není nutné starat.

Tabulka ukazuje všechny možnosti výher.

Extra renta – kontrola tiketu

Z Extra renta výherní tabulky je zřejmé, že při uhodnutí tří čísel hráč získá zpět vsazenou částku. Při čtyřech číslech se výhra zdvojnásobí, při pěti číslech hráč získá až 40 násobek výše vkladu a při šesti číslech získá 1 000 násobek. Pokud uhodne sedm čísel, dosáhnete na hlavní výhru, která je 960 000 násobkem vkladu, a tuto částku nesdílí s nikým jiným.

Pro získání výsledků losování Extra Renty od společnosti Sazka se může využít následujících zdrojů:

 1. Webová stránka Sazky: Na oficiálních webových stránkách společnosti Sazka v sekci věnované výsledkům losování. Zde by měly být zveřejněny výsledky posledního losování Extra Renty.
 2. Mobilní aplikace Sazky: Stažením mobilní aplikace společnosti Sazka může hráč snadno získat informace o výsledcích losování Extra Renty přímo na svém mobilním zařízení.
 3. Prodejní místa Sazky: Informovat se o výsledcích Extra Renty je možné na prodejních místech společnosti Sazka, jako jsou kamenné pobočky, tabákové trafiky nebo jiné autorizované prodejní místa.

Je důležité si uvědomit, že pravděpodobnost výhry v loterii je obvykle velmi nízká a hra je primárně zábavnou formou hazardu. Vždy je dobré hrát odpovědně a rozumně, a pamatovat si, že loterie jsou založeny na náhodě a štěstí.

Extra renta – výsledky losování

Losování hry Extra Renta má pevně stanovený rozvrh, koná se dvakrát týdně.

První losování probíhá v pondělí a druhé ve čtvrtek, v obou případech ve 20:00 hodin.

Na rozdíl od jiných her Sazky, jako jsou Šťastných 10, Euromiliony či Sportka, se losování Extra Renta nevysílá v televizi.

Při losování se prostřednictvím certifikovaného generátoru náhodných čísel vytáhne 7 číslic.

Po každém losování jsou výsledky okamžitě zveřejněny na webových stránkách Sazky, v Sazka aplikaci nebo na Sazka YouTube kanále.

Extra renta – pravděpodobnost

Jaká je v Extra rentě pravděpodobnost výhry?

Na rozdíl od ostatních loterijních her společnosti Sazka, jako je Sportka nebo Šťastných 10, jsou výhry v loterii Extra Renta určeny prostřednictvím výherních násobků.

Pravděpodobnost výhry v této loterii je pevně stanovena. Tato pravděpodobnost je 1 : 6,9 vztahující se k jednomu tipovanému sloupci. To znamená, že v průměru by měl hráč každou 7. sázku trefit nějakou výhru.

 1. Výhra hlavní ceny: Pravděpodobnost výhry hlavní ceny, která je měsíční rentou 100 000 Kč nebo 200 000 Kč po dobu 20 let, závisí na počtu správných čísel vybraných hráčem a na počtu losovaných čísel. Čím více čísel hráč zvolí, tím je pravděpodobnost výhry nižší.
 2. Výhra nižších cen: Loterie Extra Renta může také nabídnout nižší výhry za správné uhodnutí menšího počtu čísel. Pravděpodobnost těchto výher je obvykle vyšší než pravděpodobnost výhry hlavní ceny.

Je dobré nezapomenout, že jak na rentu, tak na jednorázové vyplacení výhry, se vztahuje 15% daň z výher nad 50 000 Kč.

Extra renta – výherci

Hra Extra Renta představuje pro mnoho lidí šanci na výhru a změnu svého života. Každé losování přináší nové naděje a očekávání jedinečné pro Extra rentu. Výherci této loterie mohou být lidé z různých koutů České republiky, kteří se rozhodnou zkusit své štěstí.

Poslední výherce byl uveřejněn 19.12. 2023 a tím se zařadil k 321 milionářů, kteří v minulém roce vyhráli přes milion korun v loteriích společnosti Sazka.

Získání výhry v této hře může být vzrušujícím a nezapomenutelným okamžikem, který může přinést finanční stabilitu, splnění dlouholetých snů nebo možnost pomoci sobě i svým blízkým.

Nicméně, je důležité si uvědomit, že sázení může nést určitá rizika a nebezpečí. Pro některé jedince se sázení může stát závislostí, která může mít negativní dopady na jejich finanční situaci, rodinný život, pracovní výkon a celkové blaho.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost. Platí zákaz účasti osob mladších 18 let na hazardní hře.

© 2024 VB.cz

Nakódoval Leoš Lang